Dom na skraju lasu

Wnętrze pokazowe w domku szeregowym na Osiedlu Muminków zlokalizowanego na Wysoczyźnie Elbląskiej.

Szczegóły projektu

Tytuł: Dom na skraju lasu
Rok: 2016

Projekt pokazowy wnętrza o powierzchni 137m² zrealizowany na zlecenie dewelopera w Elblągu. Zaaranżowaliśmy kluczowe wnętrza parteru – salon z kuchnią i tarasem oraz piętra – główną sypialnię z łazienką. Pomieszczenia utrzymaliśmy w stylistyce eklektycznej – przełamując nowoczesność elementami klasycznymi i skandynawskimi, a w całym wnętrzu dominuje drewno.

Otwarty parter domu mieści kuchnię, jadalnię i salon z wyjściem na taras. Eklektyczna kuchnia łączy w sobie różne style jak klasyczne białe fronty, retro lodówkę czy nowoczesną mozaikę i wprowadza do wnętrza niebieski akcent. Jadalnię z prowansalskim stołem podkreśla ciąg geometrycznych lamp. Część telewizyjna to wygodna sofa z dwoma fotelami i zabudowa z fornirem na całą ścianę.

Na piętrze znajduje się przestronna główna sypialnia z łóżkiem z tapicerowanym wezgłowiem i deskowaniem na ścianie. Całość jest prosta i utrzymana w bieli z akcentem długich zasłon i kolorowej komody. Niewielka toaleta została powiększona lustrem na całej ścianie. Część z umywalką i wiszącą szafką zaznaczyliśmy drewnianym fornirem. Biel kontrastuje z czarną podłogą w heksagonalnych płytkach. Previous  All works Next