Dom pełen Glamour

Kompleksowy projekt domu pod Elblągiem o powierzchni 134m².

Szczegóły projektu

Tytuł: Dom pełen Glamour
Rok: 2015

Dom został podzielony na dominującą strefę dzienną – otwarty, przestronny salon z kuchnią i strefę wypoczynku – z główną sypialnią, sypialnią gościnną, łazienką, wc dla gości – połączone długim korytarzem. Właścicielom zależało na klimacie glamour w jasnej kolorystyce pomieszczeń – bieli, beżach, szarości, przełamanej akcentem kolorystycznym. Na potrzeby projektu powstały dwie wersje stylistyczne salonu – bardziej stonowany współczesny glamour oraz pełna wersja glamour ze sztukateriami, na którą ostatecznie zdecydowali się nasi Klienci.

Salon został podzielony na wygodną część telewizyjną z dwoma kanapami typu Chesterfield, otwartą na kominek ozdobiony kamiennym portalem. Jadalnia z masywnym stołem na 8 osób łączy salon z kuchnią. Duże, otwarte przejście do kuchni zaakcentowaliśmy dodatkowo ozdobną rozetą. Stylizowana kuchnia została utrzymana w bieli z czarnymi dodatkami – blatem granitowym Star Galaxy oraz kryształowymi gałkami. Całość została ozdobiona sztukaterią, a złote zasłony dodatkowo podkreślają wysokość pomieszczenia.

Łazienka i wc zostały utrzymane w neutralnej czerni i bieli. W łazience powtórzyliśmy motyw sztukaterii, który podkreśla dodatkowo ścianę z dwoma umywalkami. Głównym akcentem stała się wolnostojąca wanna z ozdobnym żyrandolem. Wc zdobią lustrzane kafelki w kształcie cegiełek. W sypialniach zastosowaliśmy wygodną wykładzinę, łóżka z pikowanymi zagłówkami i zasłony z kolorystycznym ombre. Previous  All works Next