Z klimatem na Starówce

Kompleksowy projekt 2-piętrowego mieszkania na Starym Mieście w Elblągu.

Szczegóły projektu

Tytuł: Z Klimatem na Starówce
Rok: 2015

Projekt objął 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 79m². Właścicielom zależało na mieszkaniu z klimatem, stylowych zabudowach, przestronnej kuchni z wyspą otwartą na salon, przestrzeni sprzyjającej odpoczynkowi i spędzaniu wolnego czasu ze znajomymi.

Parter zajmuje widny i przestronny salon z kuchnią w kształcie litery U. Wysokość pomieszczenia (3,2m) podkreśliliśmy zabudową kuchenną, dodatkowo akcentując obszar kuchenki i dużej płyty grzewczej. Duża wyspa (2,15x1m) z blatem z czarnego granitu pozwala na wygodną pracę i przy okazji towarzyskie rozmowy. Wydzieliliśmy dodatkową strefę jadalnianą oraz strefę TV, z wygodną kanapą, dwoma fotelami i panoramicznym biokominkiem.

Na półpiętrze główna łazienka została podzielona na 2 strefy ażurową czarną ścianką – pierwszą z bidetem i miską ustępową oraz drugą z dwoma umywalkami i wygodną wanną. W pomieszczeniu dominuje zestawienie kamieni – czarnego Nero Marquino i białego Bianco Carrara.

Piętro to część prywatna właścicieli – sypialnia z niewielką łazienką z prysznicem oraz pokój dzienny z tarasem. Sypialnia została urządzona w szarościach z praktyczną zabudową z TV . Łazienka (4m²) to zestawienie bieli z drewnem, powiększona optycznie dużym lustrem. Aby nie zakłucać dodatkowo niewielkiej przestrzeni, pralka została ukryta w zabudowie pod skosem. Pokój dzienny to wyeksponowana biblioteczka, panoramiczny biokominek, tv i biurko, przestrzeń stworzona do pracy i wypoczynku. Previous  All works Next